TASARIM HARİKASI ELEKTRİKLİ SCOOTER

SCOOWY ELEKTRİKLİ SCOOTER

Macera tutkunları, heycan yaşamak ve özgürce hareket etmek isteyenler için tasarlanmış en konforlu ve en performanslı scooter           

Ayrıntılar
LED AYDINLATMA ÜRETİMİ

LED PROJE HİZMETLERİ

Led aydınlatma sektörüne yönelik Opvision markamız adı altında proje bazlı led aydınlatma armatür üretimini, ithalatını ve ihracatını yapmaktayız. 

Ayrıntılar
DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞINDA 13. YIL

DIŞ TİCARET HİZMETLERİ

Vetron; Müşterilerinden gelen araştırma ve sipariş talepleri doğrultusunda ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

Ayrıntılar
Scoowy Elektrikli Araçlar

Scoowy Elektrikli Araçlar

Scoowy Markalı elektrikli scooter ve elektrikli bisiklet ithalatı ve satışı

Scoowy elektrikli scooter ve Scoowy elektrikli bisiklet ithalatı ve satışı. 

SCOOWY Elektrikli Scooter

500W Elektrikli scooter ile performans ve sürüş farkını yaşayın

Scoowy elektrikli scooter 500W 48V 10Ah lityum pil bataryası ile 40-50km mesafeye kadar kullanım sağlar. Yeni katlama ve kurma mekanizması sayesinden saniyeler içinde Scoowy elektrikli scooter'ı kurup kullanmaya başlayın yada kullanım sonunda katlayarak taşıma durumuna geçebilirsiniz. Güçlü 500W'lık fırçasız motoru ile yokuşlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Kişiye özel anahtarlı çalıştırma ile daha güvenli bir elektrikli scooter olmaktadır.

GÜVENİLİR İŞ ORTAĞINIZ

DIŞ TİCARET HİZMETLERİMİZ

Firmamız uzun yıllardır yapmakta olduğu yurt dışı ticari deneyimlerini dış ticaret danışmanlığı ile pekiştirmiş olup istenilen özellikte, istenilen ürün gurubunda, ürünün temini, üretimi, özel üretimi, numune temini ve gerekliği sırasında bu ürünlerin ithalatını yaparak müşterisine teslim eder.

DIŞ TİCARETTE 13. YIL

İTHALATINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER

Laptop Ürünleri

XEO markası adı altında ithalatını gerçekleştirdiğimiz laptop çevre ürünleri.